Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 04 июня 2026
16:05

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Доме искусств Днепра будет «Хлеб с маслом»

В Доме искусств Днепра будет «Хлеб с маслом»

Завтра, 4 октября в Днепровском Доме искусств (ул. Философская, 23) откроется художественная выставка со столь необычным названием.

Она объединит творчество двух Сергеев – двух давних друзей, каждый из которых нашел свою дорогу в искусстве.

О предстоящей выставке директор Дома искусств Валентина Владимировна Слобода рассказывает следующее:

«4 жовтня о 15.00 у Дніпровському Будинку мистецтв відбудеться знакова подія, присвячена Дню художника України, - відкриття художньої виставки «Хліб з маслом. Мрії і реальність у творах художників».

Авторами виставки є два Сергії – земляки, однокурсники, випускники Українського поліграфічного інституту ім. Федорова, члени Національної спілки художників України. Сергія Боровського (Дніпро) та Сергія Лаушкіна (Київ) єднає давня міцна особиста та професійна дружба.

У експозиції ретроспективної виставки представлено близько 100 творчих робіт графіки Сергія Боровського та дерев’яна скульптура Сергія Лаушкіна. Глядачі зможуть побачити багатожанрову палітру творчого доробку лауреата мистецької премії ім. Федора Решетнікова.

Сергій Леонідович Боровський народився у 1950 році в місті Кривий Ріг. Вищу художню освіту здобув на графічному факультеті Українського поліграфічного інституту в місті Львові. Творчий фах – станкова графіка та малярство. Постійний учасник виставок в Україні і за кордоном. Твори зберігаються в музеях України, Польщі, Росії та приватних колекціях країн світу. Член Національної спілки художників України та Варшавської спілки художників Польщі. Довгий час очолював роботу Дніпропетровського художньо-промислового комбінату Художнього фонду України. В останній час звернувся також і до літературної творчості. У видавництві «Ліра» вийшли його книги: «Ні слова про футбол», «На асфальті і не тільки». В творчому арсеналі художника різні теми і жанри: пейзаж, портрет, жанрова картина, акварель, графічні твори, рисунок, емаль. Має відзнаку голови обласної ради за цикл пейзажних робіт «Моє Придніпров’я».

Сергій Павлович Лаушкін народився у 1954 році у місті Дніпродзержинську. Закінчив Український поліграфічний інститут у м. Львові, отримавши фах «Художник-графік». Бере активну участь у Всеукраїнських та Міжнародних виставках. Окрім графіки займається живописом, монументальним мистецтвом, керамікою, скульптурою із дерева та каменю».

Выставка будет открыта до 27 октября. Вход – свободный!



Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (22)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
30
лет Днепровскому метрополитену.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте