Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 липня 2025
13:08

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В центре Днепра бойцы КОРДа проводили задержание

В центре Днепра бойцы КОРДа проводили задержание

В четверг, 5 сентября, жители Днепра стали свидетелями задержания злоумышленников правоохранителями. Это произошло возле магазина Jysk на Сичеславской Набережной. По предварительной информации, причиной ареста стало вымогательство.

Операция проходила под руководством Управления стратегических расследований совместно со спецподразделением КОРД.

В соцсети появилось видео, на котором бойцы в камуфляжном обмундировании опрашивают задержанного. Свидетели происшествия видели вокруг мужчины, к которому уже применили наручники, рассыпанные купюры. По данным представителей управления стратегических расследований, его подозревают в вымогательстве.

Пользователи соцсетей сообщают об аналогичной ситуации на Ломовском жилмассиве. Позже появилось видео, которое свидетельствует о задержании на автомобильной заправке. В пресс-службе полиции пока не дают официальных комментариев по данной ситуации.




Gorod.dp.ua на Facebook.


Я  (05.09.19 18:25): Ничё себе, как в зарубежном боевике :) Відповісти | З цитатою
Вася  (05.09.19 18:13): кого,.за что, пчему, мало инфы
Геррев в студию!
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (15)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (11)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (8)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (7)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (6)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (4)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті