Днепр » Новости города и региона
пт, 20 сентября 2019
14:47

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Кам’янський гурт «Співаночки» представляв Україну на Міжнародному творчому фестивалі

Кам’янський гурт «Співаночки» представляв Україну на Міжнародному творчому фестивалі

Гурт етно-співу «Співаночки» Камʼянського музичного коледжу представляв культуру України на VI Міжнародному фольклорному фестивалі музики та танця «Вiserno more», який проходив з 10 по 16 липня у курортному місті Будва (Чорногорія).

У фестивалі приймали участь біля 400 фольклорних колективів з різних країн Європи: Латвії, Литви, Естонії, Польщі, Словакії, Словенії, Чеської Республіки, Німеччини, Туреччини, Італії, Швеції, Молдови, Хорватії, Вірменії, Болгарії, Румунії та Угорщини. Ідея заходу полягає в тому, щоб представити культурні традиції різних країн та забезпечити можливість членам груп зібратися разом, показати свої творчі наробки та наблизити музику до людей і представити її на вулицях і площах.

Культурні традиції України представляв гурт етно-співу «Співаночки» Камʼянського музичного коледжу. Створений у 2014 році й оновлений молодими виконавцями, колектив демонстрував співоче мистецтво козацького краю – Січеславщини, зокрема, «Козацькі пісні Дніпропетровщини», які внесені до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Ці фольклорні твори є одним з багатьох джерел слов’янської культури, спадщиною героїчних днів минулого, справжнім носієм словʼянсько-козацького духу.

Колектив порадував слухачів самобутньою автентичною манерою співу, показав високий рівень виконання козацьких пісень, за що отримав Міжнародний Сертифікат Всесвітньої асоціації фольклорної музики й співу.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Нам постоянно строит козни Бабушкинский районный суд во главе с судьей Литвиненко. Однако Каснеров я приведу в себя рано или поздно
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
84
образовательных учреждения Днепра отремонтируют до конца 2020 года

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте