Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 10 августа 2020
12:00

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Народний депутат Юрій Береза прокоментував насмішку бізнесмена над виборцями в 24 виборчого округу

|«« «« »» »»|

З відкритих джерел прозвучала реакція народного депутата Юрія Берези на заходи в Дніпрі кандидата від ЗЕкоманди.

«Проводив планову зустріч з жителями округу район вул. Богдана Хмельницького і став мимовільним свідком майстер-класу по приниженню виборців від Дмитра Кисілевського. Або від Пінчука, або від них обох відразу. Так ось, вчора, у веселій та ігровій формі, виборців привчали до наступної думки: Ми змусимо дітей кидатися лайном, ми повісимо вам «локшину на вуха», ми роздамо «гречку», а ви все одно проголосуєте так, як нам потрібно! До слова, я підозрював що ці «добродії» плутають виборців з особистими холопами, але щоб так відверто це демонструвати!

Окремо хочу звернутися до олігарха, який живе не в Дніпрі, але отримує тут надприбутки від отриманих в смутні часи підприємств:

«Раз з вашого кандидата поперло лайно, значить моя агітація стала комусь хорошою клізмою!».

Також звертаюся до керівництва партії «Слуга народу». Г-н Розумков, спонсору вашого кандидата Кисілевського вигідно перетворити владу в КВН, але чи потрібно це всій вашій політичній силі? І навіщо це Україні?».

Довідка:

10 липня, в Дніпрі на алеї ДК «Металург» відбувся так званий свято «лайна» або «гречка фест». Гостям заходу пропонували в жартівливій формі реалізувати основні алгоритми агітаційної програми Д. Кисілевського: кидатися один в одного силіконовим лайном, фотографуватися з локшиною на вухах, а також продати свій голос за гречку.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
Реформаторы во власти должны иметь достаточно политической воли и совести, чтобы прекратить эксперименты над здоровьем людей
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
-30%
- снизилась стоимость отопления для жителей Днепра с декабря 2019 года.

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте