Сьогодні вранці, близько 7-ї години, на вулиці Березинська за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили автомобіль OPEL. Під час перевірки документів, а саме свідоцтва про реєстрації транспортного засобу інспектори помітили ознаки підробки останнього, про що свідчили нерівномірний розподіл барвника в літерах та цифрах захисної сітки позитивного й негативного мікротексту та нечітке зображення захисної сітки на бланку суворої звітності.
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Індустріального відділку поліції, для подальшого з'ясування обставин цієї події.Вже за деякий час, під час патрулювання на вулиці Глінки, згідно частини 3 статті 35 ЗУ» Про Національну поліції» інспектори зупинили автомобіль Ford. Водій добровільно надав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу з ознаками підробки. Підозру викликала якість виготовлення бланку суворої звітності.
Під час перевірки за інформаційно-пошуковими базами МВС поліцейські встановили, що ідентифікатор, який значиться за номерним знаком вищевказаного автомобіля не збігається з тим, що вказаний у свідоцтві. Також, вартові порядку з'ясували, що ідентифікатор, вказаний у бланку суворої звітності не зареєстрований на території України.
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу Шевченківського відділку поліції, для подальшого з'ясування обставин цієї події.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |