Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 21 липня 2026
21:10

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепропетровской области зафиксирована новая вспышка кори

В Днепропетровской области зафиксирована новая вспышка кори

За неделю в больницы Днепропетровской области с заболеванием кори обратились 58 человек. Из них 23 ребенка.

Об этом сообщает Фейсбук-группа Громадська організація «Прихист» (група).

С начала года корью заболели 1 227 человек. Как утверждают врачи, сейчас показатель заболеваемости находится на высоком уровне. Они фиксируют 39,8 случая на 100 тысяч населения. Такие показатели медики объясняют недостаточным количеством вакцинирования населения. 78% заболевших не имели прививок против кори.

Gorod.dp.ua на Facebook.


666  (20.06.19 19:20): Украина на первом месте в мире по заболеваемостью корью. Негры в Африке умнее, они привиты Відповісти | З цитатою
укroизсьgе  (20.06.19 11:48): мир Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі другий день мітингують проти відставки очільника Міноборони (15)

•  Дніпряни вийшли на мітинг через відставку Михайла Федорова (15)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (11)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (9)

•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (7)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (7)

•  У Дніпрі на Слобожанському проспекті жорстоко знущалися з цуценяти, його могли зґвалтувати: поліція проводить перевірку (5)

•  Водоканал з 1 липня також підняв вартість абонентського обслуговування (4)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (4)

•  У Дніпрі чоловіка засуджено за сексуальне насильство над 4-річним сином своєї співмешканки (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
років тому заснували Фельдшерську школу, зараз це Медичне училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті