Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
22:54

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре снова «заминировали» суд во время рассмотрения дела по аэропорту

В Днепре снова «заминировали» суд во время рассмотрения дела по аэропорту

29 марта около 13:30 всех работников Хозяйственного суда на улице Владимира Винниченко вывели из помещений на незапланированный обеденный перерыв. Причиной этому стал анонимный звонок на линию «102» о том, что здание якобы заминировано.

Патрульные оградили территорию сигнальными лентами, но проезжую часть перекрывать не стали. Всех сотрудников суда эвакуировали — посещение осматривают специалисты со служебной собакой.

Пока неизвестно, это чья-то злая шутка или реальная угроза. К слову, звонки о якобы заложенных взрывных устройствах перед рассмотрением дел в Хозяйственном суде поступают на линию «102» уже далеко не первый раз. Из последнего — несколько дней назад полицейские прервали заседание по акциям аэропорта Днепра из-за того, что здание якобы заминировали. Сегодня же в суде проходило слушание по этому же делу и ситуация повторилась вновь. Совпадение — не думаем.

Стоит напомнить, что подобные «шутки» влекут за собой уголовную ответственность и наказываются законом — за ложное сообщение о минировании предусмотрена уголовная ответственность по части 1 статьи 259, которая предусматривает наказание — от 2 до 6 лет заключения.







Gorod.dp.ua на Facebook.


Сядут  (29.03.19 21:44): все ! без вариантов . Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті