Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 05 червня 2025
15:35

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі за вбивство та розчленування тіла свекрухи місцева мешканка проведе 7 з половиною років за ґратами

У Дніпрі за вбивство та розчленування тіла свекрухи місцева мешканка проведе 7 з половиною років за ґратами

Вироком Індустріального районного суду м. Дніпропетровська 36-річну громадянку визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Так, подія сталася у жовтні 2016 року у квартирі, де вказана особа проживала разом чоловіком, його матір’ю та трьома малолітніми дітьми. У вечірній час доби між обвинуваченою та її свекрухою на ґрунті особистих неприязних відносин виникла сварка, в ході якої невістка у стані алкогольного сп’яніння мотузкою задушила потерпілу. Переконавшись, що жінка померла, зловмисниця залишила її на підлозі кухні та пішла відпочивати. Розчленоване тіло жертви підсудна втопила наступного дня у двох водоймищах.

Тіло жінки виявлено лише у травні наступного року, через що майже неможливо було встановити причинний зв'язок з настанням смерті. Тому, для розкриття цього злочину правоохоронними органами проведено значний обсяг роботи, призначено ряд судово-медичних експертиз, що допомогло вийти на слід вбивці.

Стороною обвинувачення, яка підтримувалась прокуратурою Дніпропетровської області, вину жінки доведено у повному обсязі.

Суд призначив їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років і 6 місяців.

Gorod.dp.ua на Facebook.


shadow  (07.11.18 12:08): отпустить нужно - онажемать! Если бы мужчину осудили за такое, ему тоже только 7 лет бы дали? Відповісти | З цитатою
727  (07.11.18 11:40): 7 лет???это шутка? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті