Подача тепла та газу в будинки жителів Дніпропетровської області наразі здійснюється стабільно. Про це йшла мова на черговій нараді обласного штабу по забезпеченню стабільного функціонування систем теплопостачання для населення. Як відзначив в ході виступу начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Таслицький, ситуація з подачею тепла підприємствами теплокомуненерго керована і знаходиться під постійним контролем органів влади всіх рівнів.
«Сьогодні облдержадміністрація реалізує весь комплекс заходів для виконання розпорядження голови облдержадміністрації Віктора Бондаря, відповідно до якого першочерговими для нас є забезпечення тепла та газу в будинках населення», - відзначив в ході засідання кервіник обласного штабу, заступник голови облдержадміністрації Віктор Сергєєв.
По словам Віктора Сергєєва крупні споживачі газу в області, серед яких металургійні, хімічні та інші підприємства, адекватно відреагували на рекомендацію обласної влади максимально скоротити споживання блакитного палива.
Нині значно скоротили споживання газу ВАТ «Дніпроазот», ВАТ «ДМК ім. Дзержинського», ВАТ « ДМЗ ім Г.Петровського», ВАТ «Кривий Ріг Цемент» («Хайдельбергцемент Україна») та інші.
За останню добу, завдяки розумінню ситуації підприємствами регіону, Дніпропетровщина скоротила споживання газу більше ніж на 3,5 млн. куб. м газу або близько 12% від загального споживання блакитного палива регіоном.
За інформацією обласного штабу, сьогодні працюють всі 1545 котелень Дніпропетровської області, опалюються всі житлові будинки, школи та дошкільні заклади, дитячі будинки, лікарні.
Як раніше повідомлялося, для забезпечення тепла населенню додатково щодобово із Пролетарського виробничого управління підземного зберігання газу використовується більше 8 млн кубометрів газу.
![]() |
Gorod`ской дозор |
![]() |
Фоторепортажи и галереи |
![]() |
Видео |
![]() |
Интервью |
![]() |
Блоги |
Новости компаний | |
Сообщить новость! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архив новостей |
непойму за что я плочу?!?!?! Ответить | С цитатой