Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 27 червня 2025
09:55

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Понад півсотні рідних бійців АТО побували в паломництві на Київщині

Понад півсотні рідних бійців АТО побували в паломництві на Київщині

Понад півсотні рідних АТОвців відвідали Київщину. Батьки, дружини та діти полеглих та зниклих безвісти Героїв побували в музеї під відкритим небом Пирогів, там відвідали старовинну дерев'яну церкву. Організувати мандрівку допомогла ДніпроОДА.

«З ідеєю паломницької поїздки до ДніпроОДА звернулися рідні загиблих. Ми задум підтримали. До найбільшого в Європі музею під відкритим небом відправилися понад півсотні батьків, дружин та дітей загиблих та зниклих безвісти. До групи приєдналися сім'ї з усієї області: Нікополя, Дніпра, Павлограда, Криничанського, Синельниківського, Дніпровського, Магдалинівського та Царичанського районів», - розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Спочатку рідні АТОвців завітали до Храму Святого Архистратига Михаїла. Церква намолена тисячами віруючих, бо зведена ще у 1528 році. Там долучилися до літургії. Далі – екскурсія музеєм.

«У поїздку ми відправилися з великим бажанням. Нас об'єднало спільне горе. Хотіли разом помолитися за своїх рідних та трохи «перемкнутися»», - поділився учасник поїздки Сергій Никонов.

Рідні АТОвців вже планують нову поїздку до Холодного Яру. У мандрівку збираються відправитися у квітні.



Gorod.dp.ua на Facebook.


Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  Мандрівник із Дніпра побував у всіх країнах світу! (5)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  В Україні змінилися ціни на землю: скільки зараз коштує гектар (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи вантажівка врізалася у трамвай №5: відео моменту ДТП (3)

•  На сцені ДніпроОпери стався яскравий вибух (3)

•  «Одна з причин — руйнування Каховського водосховища». Цьогоріч аномально рано зацвіла річка Дніпро. Що каже фахівець (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті