Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
22:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі підприємець, на якого працювали нелегали, заплатить 800 тисяч гривень штрафу

У Дніпрі підприємець, на якого працювали нелегали, заплатить 800 тисяч гривень штрафу

Фахівці Держпраці спільно з правоохоронцями здійснили інспектування в трьох закладах швидкого харчування з виготовлення шаурми, які належали фізичній особі-підприємцю.

В ході перевірки було встановлено, що всі сім робітників цих закладів працювали без офіційного оформлення. При цьому, два іноземця – громадяни Азербайджану перебували на території України нелегально.

Матеріали перевірки передано для застосування фінансових санкцій у відношенні до порушника – підприємця.

Згідно зі статтею 265 Кодексу законів про працю України в даному випадку штраф складатиме 96 тисяч гривень (30 мінімальних заробітних плат) за кожного неоформленого працівника.

Крім того, відповідно до статті 53 Закону України «Про зайнятість населення» за застосування праці іноземців на території України без наявності дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства штраф складатиме 64 тисячі гривень (20 мінімальних заробітних плат) за кожного іноземця.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Шарик  (31.12.17 14:48): В новом году шаверму есть нельзя, Год Собаки все таки. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
п-цу-ватному  (30.12.17 15:58): скоріш за все ВЖЕ НЕ БЕРУТЬ ХАБАРІ А БЕРУТЬ ШТРАФИ - так всім краще... Відповісти | З цитатою
Прохожий  (30.12.17 13:46): Скорее всего не поделились. Відповісти | З цитатою
Санта  (29.12.17 23:44): А на дом заказать где можно шаурму? Відповісти | З цитатою
why?  (29.12.17 19:03): почему проверили 3 заведение, а не все? :) Попахивает выборочным правосудием) Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
років від дня народження відомої письменниці Олени Андріївни Ган

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті