Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 09 червня 2025
23:58

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині директора КП та його заступника викрили у хабарництві

На Дніпропетровщині директора КП та його заступника викрили у хабарництві

2 тисячі доларів США вимагали директор комунального підприємства та його заступник за складання документів, які б забезпечили зацікавленій особі позитивний хід процесу приватизації. Одного з посадовців затримано «на гарячому» при отриманні першої частини хабара.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області ДЗЕ Нацполіції встановили, що керівник комунального підприємства та його заступник спланували незаконний "додатковий заробіток". За складання акту про не проживання інших осіб у квартирі гуртожитку малосімейного типу та подальше сприяння у приватизації цієї квартири вимагали грошову винагороду. Свої послуги посадовці оцінили у 2 тисячі доларів США.

Зібрані матеріали щодо корупційної діяльності поліцейські передали до прокуратури.

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1 було відкрито кримінальне провадження за ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

13 травня оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Нацполіції та слідчі прокуратури затримали «на гарячому» заступника директора комунального підприємства та зафіксували одержання ним першої частини хабара у сумі 2 тисячі гривень.

На даний час вирішується питання щодо оголошення повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрання міри запобіжного заходу.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Васьок Хуторянин  (14.05.17 15:35): Цікаво, а чому ж не називають ім'я та прізвище оцих героїв? Чому не зазначають назву цьго КП? Чи дуже соромно? Громадяни мають знати своїх героїв! Бо яка ж ми тоді Европа! Відповісти | З цитатою
Дураки  (14.05.17 13:42): Жильцы могут сами составлять такие акты, достаточно трех подписей соседей (при желании можно составить у нотариуса), заплатить 200-300 грн нотариусу и досвидос... Резюме корова сама позволила себя доить. Если что то не знаешь пойди проконсультируйся. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (17)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (16)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (10)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (9)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (9)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (6)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (6)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті