Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 03 червня 2025
03:36

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Юний вчений із Дніпра взяв срібло на міжнародній конференції в Німеччині

Юний вчений із Дніпра взяв срібло на міжнародній конференції в Німеччині

Дніпрянин Сергій Воронов здобув срібло на «XXIV Міжнародній конференції молодих вчених – ICYS-2017» у Штутгарті, повідомили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

Десятикласник ліцею інформаційних технологій отримав нагороду за оригінальний багатофункціональний пристрій, який поєднує 3D-принтер та 3D-сканер.

«Це два пристрої, з’єднані між собою програмно. Винахід можна використовувати і в навчальних, і в практичних цілях. Я працював над проектом три роки. Суперники на конкурсі були сильні, особливо, з Індонезії та Сінгапура», – розказав хлопець.

У конференції International Conference of Young Scientists взяли участь команди з 26 країн Європи, Азії та Америки. До кожної входили по 10 старшокласників з різних міст.

Учасники змагались у шести номінаціях: математика, інформатика, екологія, науки про життя, фізика та інженерія.

Проект «ICYS-Україна» – національний етап міжнародної конференції. Його започаткували у 2010 році Мала академія наук України та Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі нові правила тиші: заборонили рух гучного транспорту (10)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  Ціни на популярні овочі в Україні переписали: що та скільки тепер коштує (7)

•  У Дніпрі водій BMW припаркувався посеред проїзної частини та паралізував рух тролейбусів (7)

•  Лікарку з Дніпра оштрафували на 51 тисячу за приховування в декларації 3,2 млн гривень (7)

•  У 8-річного школяра з Дніпра – найдовша коса в Україні! (7)

•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (6)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (4)

•  Середня зарплата для розрахунку пенсій зросла майже до 20 тисяч гривень (4)

•  У Дніпрі створюють нову зону відпочинку (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті