Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 07 августа 2026
16:35

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Обращение городского головы Днепра ко Дню Достоинства и Свободы

Обращение городского головы Днепра ко Дню Достоинства и Свободы

Сегодня важный день для всей Украины. День Достоинства и Свободы - праздник, стало началом новой, уже совсем другой истории нашего государства.

Мы не забываем те события, навсегда изменившие страну три года назад. В наших сердцах остаются те, кто отдал свою жизнь за свободу. Мы помним имена наших героев, погибших во время кровавых событий на Майдане и тех воинов, не вернувшихся с передовой.

Днепр остается форпостом, столицей патриотизма на Востоке страны. Наш город - феномен, где люди не колеблясь готовы отдать все ради помощи украинским защитникам. Днепр - это большое сердце, которое сочувствует потери и молится за мир в Украине.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (5)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (5)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (3)

•  Колишній ресторан та пам’ятник історії «Стара башта» став справжнім жахом та руїною (3)

•  Нардепи хочуть легалізувати полювання в Україні як розвагу (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
лет назад основали Фельдшерскую школу, сейчас это Медицинское училище.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте