Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 липня 2025
08:00

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпропетровській області на Івана Купала рятувальники працюватимуть в посиленому режимі

У Дніпропетровській області на Івана Купала рятувальники працюватимуть в посиленому режимі

У ніч з 6 на 7 липня – свято Івана Купала. Мешканці Дніпропетровщини долучаться до веселих забав: стрибатимуть через вогнище та пускатимуть на воду вінки. Від нещасних випадків людей оберігатимуть рятувальники, медики та правоохоронці. Вони чатуватимуть в офіційних місцях проведення Івана Купала доки триватиме святкування.

Про це під час прес-конференції у Дніпропетровській ОДА повідомив начальник управління цивільного захисту Сергій Коваленко.

«Свято Івана Купала наповнене обрядами, які пов’язані з водною та вогняною стихією. Це потенційна небезпека як для людей, так і для навколишнього середовища. Зазвичай рятувальники працюють на пляжах до 18.00. На Івана Купала вони чергуватимуть доки будуть тривати нічні гуляння. Рятувальники працюватимуть разом з медиками та правоохоронцями. Це стосується лише офіційних місць проведення свята», - зазначив Сергій Коваленко.

Він додав, що нині управління цивільного захисту ОДА збирає інформацію про місця гулянь в містах та районах області. До свята там обладнають майданчики для вогнищ та розчистять берегову лінію.

Сергій Коваленко нагадав: щоб свято було безпечним, мешканцям області не слід забувати про елементарні правила безпеки на воді та біля вогнищ.

Gorod.dp.ua на Facebook.


zanoza  (02.07.16 22:12): язычество Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті