Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 08 червня 2025
01:00

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпропетровську можна почитати листи солдат часів Другої світової війни

У Дніпропетровську можна почитати листи солдат часів Другої світової війни
Переглянути фронтове листування, а також відчути дух Другої світової війни пропонує Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького. До 70-річчя Перемоги в приміщенні Діорами «Битва за Дніпро» розпочала роботу виставка «Війна: залишитись людьми», а також у приміщенні музею художня виставка дитячих робіт «Вічна слава безсмертю хоробрих».

В експозиції «Війна: залишитись людьми» представлені предмети, що допомагали солдатам і офіцерам виживати фізично та зберегти пам'ять про мирне життя, рідних та близьких. Тут можна побачити військове обмундирування, амуніцію, побутові предмети, що використовувалися радянськими та німецькими військами. На виставці також представлені особисті реліквії, що пов'язували військових із домом, зразки фронтової творчості і, звичайно ж, листи. На виставці також відтворені німецький бліндаж та вогнева кулеметна точка РСЧА, в яких створена атмосфера святкування Різдва та першого травня в умовах фронту. Складовою частиною виставки є реконструкція польового шпиталю. Виставка працюватиме щодня з 10.00 до 16.00, окрім понеділка.

Формат художньої виставки «Вічна слава безсмертю хоробрих» побудований з 22 учнівських робіт Дніпропетровської дитячої художньої школи №1. Діти відтворили свої уявлення про Другу світову війну у картинах, виконаних у різних графічних техніках — акварелі, гуаші, гратографії.

Також у Дніпропетровському художньому музеї до Дня пам'яті та примирення та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом відкрилася виставка «Ювіляри до ювілею». Авторами понад двох десятків представлених на ній картин є ветерани Другої світової війни – Андрій Потапенко, Віктор Матюшенко, Анатолій Костенко та Олександр Войцеховський. Переглянути творчий доробок художників можна буде до 24 травня 2015 року.

Gorod.dp.ua на Facebook.
ФОТО:

   


Маркиза де Бомбадур  (08.05.15 09:52): Нехорошо читать чужие письма.. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (6)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (5)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
9
млн евро на нові трамваї витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті