Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 31, показано з 1 по 20.

Тема: Вступ до закордонних учбових закладів всіх рівнів

Комбінований перегляд

  1. #1
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 088

    Типово

    Цитата Допис від Синичка Переглянути допис
    В Польше Аттестат за 9 класс нужен в техникум и школу бранжову, и лицей еще.
    Для навчання в польському ліцеї свідоцтво за 9 клас не потрібно. Кажу це як мама дитини, яка зараз навчається у 1 класі польського ліцею і паралельно в 9 класі української школи (сімейна форма). Тобто до польського ліцею її зарахували після 8 класу української школи.

    Що стосується ВНЗ. Донька буде вступати за два роки, але я вже зараз штудирую це питання. Наразі розглядаємо ВНЗ лише Польщі, а там буде видно. З того, що дізналася. В даний момент БЕЗкоштовне навчання в польских ВНЗ можливе при дотриманні однієї з наступних умов:
    - наявність статусу біженця,
    - наявність карти побиту,
    - наявність сертифікату С1 з польської мови.
    (здається, нічого не забула, якщо згадаю, допишу)
    Умови вступу в різних ВНЗ дуже відрізняються. Наприклад, в одних ВНЗ вимагають, щоб був написаний НМТ, в інших ні. Серед тих, які вимагають, є ті, в яких ВАЖЛИВІ результати НМТ, і є ті, яким достатньо лише документу про те, що дитина взагалі ПИСАЛА його, а результати не потрібні. Окрім того в одних ВНЗ важливий середній бал в свідоцтві по повну середню освіту (є навіть такі, в які не візьмуть, якщо в свідоцтві є бодай одна 10, повинні бути лише 11 та 12), є ті, в яких він неважливий. Ну, і, нарешті, є ВНЗ, в які можна вступити лише за результатами співбесіди.
    Що стосується екзамену на сертифікат С1, то так, він складний. І це була одна з причин (окрім війни), чому я відправила доньку до Польщі: за три роки навчання в ліцеї мову так опанує, що скласти цей іспит не буде жодних проблем.
    Наразі це вся інформація про вступ до ВНЗ Польщі, якою я володію. Але я займаюся цим питанням лише три місяці, тож багато інфи ще попереду. Моя племінниця зараз навчається на 2-му курсі польського ВНЗ. Якщо дізнаюся в неї ще якісь подробиці вступу та навчання, напишу.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  2. #2

    Реєстрація
    02 вересень 2010
    Дописів
    4 087

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Для навчання в польському ліцеї свідоцтво за 9 клас не потрібно. Кажу це як мама дитини, яка зараз навчається у 1 класі польського ліцею і паралельно в 9 класі української школи (сімейна форма). Тобто до польського ліцею її зарахували після 8 класу української школи.
    Ну это ж наверное для статуса укр? Тогда тут есть два варианта, либо по аттестату 8 класса польской школы с учетом баллов на конкурсной основе выбираешь лицеи, либо туда, где есть свободные места, а это не всегда тот лицей, который хочешь. Да, было у нас такое.

    ЗЫ To zależy.. Сейчас уже хотят менять условия для статуса укр, а потом, через 2 года людям поступать, останется ли он, и если да, то в каком виде.
    Востаннє редагував Синичка: 25.04.2024 о 13:38
    .

  3. #3
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    46 088

    Типово

    Цитата Допис від Синичка Переглянути допис
    Ну это ж наверное для статуса укр? Тогда тут есть два варианта, либо по аттестату 8 класса польской школы с учетом баллов на конкурсной основе выбираешь лицеи, либо туда, где есть свободные места, а это не всегда тот лицей, который хочешь. Да, было у нас такое.
    Документи до ліцею подавали в червні минулого року. А статус UKR отримала лише у вересні - після того, як в'їхала до Польщі. Жодних конкурсів не було, та й не закінчувала донька польську школу, лише 8 клас в Україні. Ліцей приймає всіх бажаючих - думаю, саме тому, що Ви й написали (є місця), бо то маленьке містечко.
    через 2 года людям поступать, останется ли он, и если да, то в каком виде.
    Так, звісно. Саме тому я і написала, що ця інформація дійсна ЦЬОГО року. В будь-якому випадку безоплатне навчання при наявності сертифікату С1 навряд чи відмінять, тому вчимо мову.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті