Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorod`ській дозор
Пт, 24 травня 2024
06:56

GOROD`СЬКІЙ ДОЗОР

АНД РВ


23 квітня 2024, 09:44

Орган пробації вітає з Всеукраїнським днем психолога

Психолог Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Абашія Едуард Автанділович інформує про наступне. Життя людини – дуже непередбачуване і бурхливе. Будь ви політиком, бізнесменом, лікарем, адвокатом або домогосподаркою - у вашому житті, поряд із позитивними емоціями, неминучі хвилини розчарування, результатом яких можуть стати негативні вчинки. Іноді людині важко втримати тягар цих проблем на своїх плечах, і вона може втратити надію, віру в себе, а найголовніше - своє здоров’я.

Уникнути цього допомагають мудрі поради досвідчених фахівців - психологів, чиє професійне свято - Всеукраїнський день психолога - відзначається в Україні 23 квітня.

Один із видатних психологів минулого століття Жан Піаже (Jean Piaget, 1896-1980) передбачив, що у XXI столітті психологія стане однією з провідних наук. Це висловлювання прозвучить ще більш значуще, якщо згадати, що офіційне визнання психологія здобула менш ніж півтора століття тому - 1879 року німецький психолог В. Вундт відкрив у Лейпцигу першу лабораторію експериментальної психології.

За час, що минув, психологія накопичила безліч фактів і даних, які показують, що знання людини про саму себе змінюють її стан і почуття. Психологію можна назвати наукою, що творить людину через пізнання. Також досить часто можна чути думку, що психологія – це наука про душу. Психологія відповідає на питання про те, навіщо і чому людина поводиться так чи інакше, та які почуття нею керують.

У новому тисячолітті професія психолога стає дедалі популярнішою, зокрема й в Україні. Ба більше, люди абсолютно різних сфер діяльності все частіше цікавляться психологією, купують книжки та вивчають самостійно ази науки. І все ж у важкій ситуації людина все одно звертається по допомогу до фахівців, і кожен психолог, який консультує людей, бере на себе величезну відповідальність. Адже від його кваліфікації, особистої майстерності та знань багато в чому залежить результат консультування, а значить і здоров’я, а часом і життя клієнта, - зазначив психолог.

Останній раз редагувалося: 23.04.2024 10:01
Переглядів: 81
Усі записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті