Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorod`ській дозор
Пт, 24 травня 2024
06:30

GOROD`СЬКІЙ ДОЗОР

[email protected]


22 квітня 2024, 11:32

День вдячності волонтерам

20 квітня кожного року світ відзначає важливу подію – День вдячності волонтерам (Volunteer Recognition Day).
Волонтерський рух виник у Франції у 1920 році, коли молодь організувала добровільне відновлення зруйнованих під час Першої світової ферм. Волонтерством одразу зацікавились інші країни, а вже у 1990-х роках воно дійшло до України. Зараз волонтери активно допомагають українській армії.
Метою Дня вдячності волонтерам є привернення уваги суспільства до волонтерської діяльності, подяка волонтерам за їх відважність, доброту, безкорисливість та щиру допомогу армії, людям, які опинились в скрутному положенні, дітям, тваринам.
В Україні під час війни волонтерський рух продемонстрував усьому світові цю потужну силу, що здатна об’єднувати, організовуватись, допомагати та вирішувати надскладні завдання та протистояти викликам найважчих часів нашої держави. Волонтерських дух охопив значну частину населення, навіть, малі діти, долучилися до волонтеської діяльності.
Самарський районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Дніпропетровській області долучився до святкування Дня вдячності волонтерам. Працівниками відділу була проведена робоча зустріч з волонтерами. Під час зустрічі ми говорили про Україну, українців, про найкращі прояви їх мужності, незламності, сили і доброти, щедрості, людяності. Була проведена національно-патріотична бесіда з клієнтами пробації, метою якої було виховування почуття патріотизму до рідної України, поваги і вдячності всім захисникам, розуміння,що ми нація нескорених, сильних, вольових людей. Нас не зламати!
Також Самарський районний відділ з питань пробації отримав у подарунок від волонтерів набір меблів. Дакуємо, дорогі волонтери, за небайдужість й добросердечність!
Останній раз редагувалося: 22.04.2024 11:35
Переглядів: 65
Усі записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті