Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Gorod`ській дозор
Пт, 24 травня 2024
07:14

GOROD`СЬКІЙ ДОЗОР

АНД РВ


17 квітня 2024, 14:11

Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення суб’єктами пробації та індивідуальне планування роботи з ними

17 квітня 2024 року провідний інспектор Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Владислав Чечотка успішно завершив онлайн-курс «Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення суб’єктами пробації та індивідуальне планування роботи з ними». Навчальний курс складається з семи навчальних модулів, модуля підсумкового тест-контролю та процедури отримання сертифікату про закінчення курсу.

Курс розроблено за спільної ініціативи Державної установи «Центр пробації» та проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International.
Останній раз редагувалося: 17.04.2024 14:20
Переглядів: 75
Усі записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті