Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorod`ской дозор
Вc, 18 апреля 2021
11:36

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

LV_UA


27 ноября 2019, 10:43

Вистава " БЕЗІМЕННА ЗІРКА "

У Дніпровському національному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка 30 листопада 2019 року о 17-00 вистава " БЕЗІМЕННА ЗІРКА "

Постановка, сценографія
та музичне оформлення ВІЛЕНА ГОЛОВКА
Хореографія В’ячеслава Івлюшкіна

Ця історія сталася минулого століття, в одному румунському містечку, де є лікарня, суд, поліція, залізнична станція, повз яку не зупиняючись проходять швидкі поїзди, і на якій служить начальник вокзалу пан Іспас. Тут є і гімназія, де працюють строга мадемуазель Куку, щирий учитель музики Удря, товариш пана Мірою, який не просто викладає астрономію, але й живе цією наукою.
Та все ж, не буває правил без винятків, а тим паче, у романтичній комедії – одного спекотного вечора швидкий поїзд зупинився і з нього вийшов… безквитковий пасажир…
Прем’єра 2008 року.

Тривалість вистави 2 год. 45 хв.
Последний раз редактировалось: 27.11.2019 10:50
Просмотров: 938
Все записи автора | << | >>

LV_UA  (27.11.19 10:57): У Дніпровському національному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка 30 листопада 2019 року о 17-00 вистава " БЕЗІМЕННА ЗІРКА " Ответить | С цитатой
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Мой gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте