Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorodской дозор
Вт, 11 августа 2020
12:43

GORODСКОЙ ДОЗОР

У Новокодацькому районному відділі проведено круглий стіл спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

10.08.2020 09:52

Новокодацьким районним відділом з питань пробації спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано робочу зустріч.
Основною метою зустрічі стало визначення пріоритетних напрямів поліпшення становища жінок та сімей з малолітніми та неповнолітніми дітьми, які опинилися у складній життєвій ситуації. Надання таким особам безоплатних послуг, визначенні їх соціально – педагогічних, соціально – медичних, соціально – економічних, психологічних та юридичних потреб та побутового влаштування Центром. Також була обговорена організація робочих питань.

Комментарии: 0 | Оставить комментарий


Заняття у Новокодацькому РВ

27.07.2020 15:32

Серед співробітників Новокодацького районного відділу було проведено заняття з елементами тренінгу щодо профілактики професійного емоційного вигорання.
Австрійський психотерапевт А Ленгле порівняв «емоційне вигорання» з «попілом після феєрверку». Чому відбувається вигорання? Як його не допустити? Коли  вчасно відпочити? Учасники тренінгу за допомогою методів арт-терапії та МАК отримали відповіді на ці питання та кожен поділився власним досвідом
Підбиваючи підсумки психолог відділу Світлана Пирлик зазначила: «Кожен спеціаліст повинен усвідомити необхідність бути сам для себе висококваліфікованим фахівцем щодо усунення стресів, навчитися встановлювати або перевстановлювати пріоритети, подумати про зміну способу життя, вносячи нове в свою повсякденну рутину. І головне, треба пам'ятати про негативні наслідки зневаги своїм професійним здоров'ям».

Комментарии: 0 | Оставить комментарий


Про важливість розвитку інституту Пробації

01.07.2020 15:51

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=149638436645144&id=100964974845824

Комментарии: 0 | Оставить комментарий


Всего 9. Предыдущая cтраница | Страница 1 из 3 | Следующая cтраница
copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте