Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
чт, 07 декабря 2023
22:57

Коли зло ховається

Посмотреть афишу: Коли зло ховається Ужасы

When Evil Lurks
США, Аргентина, 2023, 🕓 99 min


Реж.: Деміан Рунья
✩✩✩: Луїс Цимбровський, Деміан Саломон, Фредеріко Лісс, Есек’єль Родрігес, Сільвіна Сабатер, Марсело Мішіно, Паула Рубінштейн

Часто тварини першими відчувають наближення лиха. Брати Педро (Есек’єль Родрігес) та Джиммі (Деміан Саломон) побачили це на власні очі. Події розгортаються у поселенні фермерів. У сусідському господарстві домашні тварини починають поводитися дивно. Вигляд у них теж змінився. Ті, хто має діло з розведенням худоби, рідко бувають чутливі до вигляду крові або ж пошматованої плоті. Однак ті видовища, які відкриваються перед героями, занадто страшні навіть для досвідчених фермерів. Шокуючі знахідки свідчать про те, що у цій місцевості вирішила діяти в повну міць певна демонічна сила. Вона черпає могутність з усього довкола і братам доведеться витратити чимало часу, перш ніж вони зрозуміють чи можуть бодай якось вплинути на зло, що шириться.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте