Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
чт, 27 января 2022
08:26

Виставка ретро-авто в OLD CARS GALLERY

Посмотреть афишу: Виставка ретро-авто в OLD CARS GALLERY Экскурсия

Саме тут, ви зможете отримати справжнє естетичне задоволення від побаченої колекції єдиних в своєму роді автомобілів, що зберігають історію безлічі життів і пил доріг від початку ХХ сторіччя.

Неповторні дизайн автомобілів і геометрія форм – заворожують. А сам факт того, що дані вироби з багаторічною історією і сьогодні представлені в єдиних екземплярах, – мимоволі підкреслює значимість, розкіш і унікальність, як самої колекції, так і смакові переваги наших гостей.

Це справжнє мистецтво, втілене в життя і збережене до наших днів.

Головні герої виставкового залу – це більше 20-и ретро-автівок різних типів.

Серед них є справжні автомобілі легенди, які разом з іншими експонатами становлять центральну частину постійної експозиції, що займає в цілому 300 квадратних метрів.

Кропіткі дослідження автомобільних таємниць, проведені кураторами та істориками автомобільного музею повідають вам про те, що сховалося у всіх на виду в сховищах нашого музею і, повірте, задовольнять навіть самих уважних цінителів цієї візуальної насолоди.

Саме тут, ви відкриєте для себе цей незрівнянний світ минулого і зробите унікальну подорож по історії автомобілебудування.

ОЛД КАРС галерея наша міссія – зібраті та зберегти автомобілі для майбутніх поколінь, щоб розповісти історію впливу автопрому на суспільство.

Ми прагнемо прищепити смак до красивих речей і інтерес до історичних фактів, пропонуючи програми розважального та освітнього формату.

Через наші екскурсії, тематичні виставки, евент-заходи, ми надаємо можливість ділитися історією по часовій шкалі автомобілів.

Ми підтримуємо теорію, що культурне і виховане суспільство здатне творити і створювати благо для себе і оточуючих.


Все:

Проходит постоянно

Олд Карс (Old Cars Gallery)

ул. Аэропортовская, 15
🕜: 10-17
₴: 100-200 грн
Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте