Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
пт, 27 ноября 2020
13:21

Лялькова історія. Рід наш увесь

Посмотреть афишу: Лялькова історія. Рід наш увесь

В українській народній культурі лялька-мотанка - важливий оберіг, що пов'язаний із родиною, є символом благополуччя та добра, продовження роду та традицій. Це не лишень іграшка-забавка, що кілька тисячоліть тому увійшла необхідним предметом у повсякденне буття сім'ї, вона - унікальний витвір майстра. Нині це вже окремий вид мистецтва, що набув популярності.

Наталія Курпай пропонує власне бачення продовження живих традицій лялькарства. Перша виготовлена нею лялька мала назву «Берегиня», це було просто захоплення та подарунок близькій людині. Але воно швидко перейшло у потребу створювати і надалі ляльки, які б урізноманітнювали уяву і про традиційні, добре знані ляльки-обереги, і необхідність самореалізації у цьому напрямку народного мистецтва.

На цій персональній виставці у Будинку мистецтв Наталія Курпай представляє 50 робіт. Кожна лялька - образ. Відтак цікаво буде дізнатися, як майстриня використовує для найповнішого його розкриття різні техніки, що відомі здавна, і що популярні нині, їх часом несподівані поєднання. Композиційні серії представлених ляльок мають назви: «Весна іде», «Пори року», «Щаслива родина», «Матуся та її зіронька»...

Наталія Курпай - майстер Національної спілки майстрів народного мистецтва України, член об'єднання майстрів народного мистецтва Будинку мистецтв. Вона активна учасниця та володарка чималої кількості відзнак міжнародних, всеукраїнських виставок, фестивалів, конкурсів, таких як «Україна єднає світ», «Перлина Дніпра», «Сяйво Хортиці», «Симфонія самоцвітів», «Мистецькі атрибути Великодніх свят», «Магія творення ляльки», «Ляльковий подіум» проєкту «Ucrainaterramagnifica: достовірна реальність» та інших.

Свою першу персональну виставку «Лялькова історія. Жива традиція» Наталя провела у рідному Павлограді, присвятила її землякам та місту свого дитинства.

Виставка «Лялькова історія. Рід наш увесь» Наталії Курпай у Будинку мистецтв привабить і дорослих, і дітей, і усіх тих, хто прагне пізнати народне мистецтво , його історичне значення та сучасний розвиток.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте