Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
вс, 28 февраля 2021
12:42

План концертів Будинку органної та камерної музики

Посмотреть афишу: План концертів Будинку органної та камерної музики Классическая музыка

З усіх питань можна звертатись за телефоном: 097-589-35-76 - черговий.

19 лютого, п’ятниця 18:30

«Інструментальний альянс»

Олена Келер (орган, ф-но),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

Ольга Кутакова (скрипка).

Музикознавець – Анастасія Боначова.

В програмі музика: Й.С .Баха, Ф. Крейслера, Н. Паганіні, Е. Пасіні.

20 лютого, субота 14:00

«...І пісня лине в Небеса»

пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,

Ігор та Зінаїда Чепи (вокал),

Ольга Вороніна (вокал), Роман Дяченко (труба),

Лілія Бакалінська (акордеон), Тетяна Борисенко (флейта).

Ведучі: директор – художній керівник Антон Чернета (орган, вокал),

Олена Квятковська (вокал).

В програмі популярна музика та класичні хіти.

Режисер-постановник – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

20 лютого, субота 17:00

«Гра в чотири руки»

Ксенія Бєлікова (орган), Олена Келер (орган).

Музикознавець - Анастасія Боначова.

У програмі музика:Й.С. Баха, В-А. Моцарта, Й. Пахельбеля, Е. Гріга, Л. Боельмана.

21 лютого, неділя 12:00

З циклу концертів музикознавця Олени Гамової «Під склепіннями великих тих Соборів, звучить Орган, прославлений у віках»

«Домський Собор» (м. Рига, Латвія)

Ксенія Бєлікова (орган),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Ірина Осенєва (скрипка).

Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Д. Букстехуде.

21 лютого, неділя 14:00

«…на одному диханні!»

З циклу концертів заслуженої артистки України Ольги Зернаєвої

«Бесіда голосу та флейти»

Ксенія Бєлікова (орган),

заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал), Олександр Білоусов (ф-но, клавесин).

Ведуча - народна артистка України Тетяна Бабич.

У програмі музика: Й. С. Баха, С. Шамінада, М. М. Іполітова -Іванова, А. П’яццоли.

21 лютого, неділя 17:00

«В Гамі емоцій»

Олена Келер (орган),

володарка титулу «Європейська оперна співачка» Галина Охотнік (вокал),

Тетяна Борисенко (флейта).

Музикознавець – Олена Гамова.

В програмі музика: Й.С. Баха, К. Сен-Санса, Дж. Каччіні, Ж.Ф. Лемменса.

25 лютого, четвер 18:30

«ФортеПіано»

Олена Келер (орган, ф-но), Габріела Магальяш (орган, ф-но).

Музикознавець – Анастасія Боначова.

В програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, Е. Пасіні, Й. Пахельбеля, Е.Лемегре.

26 лютого, п’ятниця 18:30

Для поціновувачів творчості Володимира Івасюка «Пісня нас єднає»

пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів,

Зінаїда та Ігор Чепи (вокал), Ірина Осенєва (скрипка),

Антон Чернета (вокал), Ольга Вороніна (вокал),

Олена Квятковська (вокал)

Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич,

директор – художній керівник Антон Чернета .

Режисер-постановник – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

27 лютого, субота 14:00

«Сучасна музика в Древньому Храмі»

Для поціновувачів різножанрової музики.

Ксенія Бєлікова (орган),

народні артисти України Тетяна та Андрій Бабичі (вокал),

заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

Роман Дяченко (труба), Антон Чернета (орган, вокал),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Ігор та Зінаїда Чепи (вокал), Ольга Вороніна (вокал),

Ведучі: народна артистка України Тетяна Бабич,

директор-художній керівник Антон Чернета.

В програмі хіти класичної та естрадної музики.

Автор проєкту – народна артистка України Тетяна Бабич.

27 лютого, субота 17:00

«Органовий ХОГВАРТС»

Ксенія Бєлікова (орган),Олена Келер (орган),

Габріела Магальяш (орган).

Музикознавець – Олена Гамова.

В програмі музика: Й.С. Баха, Е. Гріга, П. Чайковського. Е. Лемегре.

28 лютого, неділя 12:00

«Музика лікує»

з циклу концертів «Музична терапія»

Габріела Магальяш (орган, ф-но),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

володарка титулу «Європейська оперна співачка» Галина Охотнік (вокал),

Ольга Кутакова (скрипка). Музикознавець – Олена Гамова.

В програмі музика: Дж. Верді, Е. Лемейгра, Е. Пассіні, Дж. Пуччіні, П. Масканьї.

Автор проекту – народна артистка України Тетяна Бабич.

28 лютого, неділя 14:00

«Чайковський. Серед шумного балу»

Ксенія Бєлікова (орган),

заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),

заслужений артист України Олександр Благодарний (вокал),

володарка титулу «Європейська оперна співачка» Галина Охотнік (вокал),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Ольга Кутакова (скрипка),Олександр Білоусов (ф-но).

Олена Гамова (муз-ць), Сергій Міледін (худ.слово)

Автор проєкту – народна артистка України Тетяна Бабич.

28 лютого, неділя 17:00

Із циклу концертів Олени Келер «Музика німецьких та італійських композиторів епохи бароко»

«Звуки висоти»

Олена Келер (орган, ф-но),

володарка премії «Січеславна 2019» Тетяна Улькіна (вокал),

Тетяна Борисенко (флейта), Ірина Осенєва (скрипка).

Музикознавець - Анастасія Боначова.

В программі музика: Й.С. Баха, Г.Ф. Генделя, Й. Пахельбеля, А.Вівальді.


Сегодня:

Все:

Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66

₴: 150 грн

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте