Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Афиша
вс, 09 августа 2020
20:22

DniproLibrary 24/7

DniproLibrary 24/7

Співробітниками Дніпровської Центральної міської бібліотеки було створено кілька онлайн-проєктів, які продовжують успішно реалізовуватись і є досить популярними серед читачів та підписників у соцмережах. Пропонуємо всім охочим долучитись до онлайн-проєктів: Мистецький вернісаж, #ЧитаємоРазом, #ДивисьVSЧитай, #БібліотекаРекомендує, щоб не пропустити найцікавішого.

Мистецький вернісаж - відео-презентації виставкових проєктів онлайн. Відкриття нових мистецьких виставок: експозиції художніх робіт та фотовиставок, авторами яких є як вихованці студій і шкіл живопису, так і досвідчені майстри своєї справи.

#ЧитаємоРазом - відео-читання невеличких творів чи уривків з книг. Відеопроєкт, спрямований на популяризацію читання та “рекламу” книг і творів. Пріоритетом проєкту є книги за напрямком художня література, написані українськими авторами чи видані українською мовою. Завдяки знайомству із певними книгами читач отримує можливість зрозуміти чи хоче він узяти книгу додому.

#Дивись VS Читай - ознайомлення з фільмами, знятими за мотивами відомих книг, у форматі відео-презентацій.

#БібліотекаРекомендує – рейтинги ТОПових книг з фото і анотаціями. Рекомендовані фільми, пов'язані із літературою, авторами або певною тематикою.

Слідкуйте за найактуальнішою інформацією та онлай-проєктами закладу у соцмережах - Facebook, Instagram та на сайті Центральної міської бібліотеки Дніпра.


Все:

Проходит постоянно

Центральная городская библиотека

ул. Воскресенская, 23

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте