Днепр » Афиша
вт, 07 апреля 2020
16:45
Внимание, карантин! Мероприятия в Днепре могут быть отменены или перенесены на новую дату!

Інтерактив з Історичним музеєм

Посмотреть афишу: Інтерактив з Історичним музеєм Карантин — це звісно справа серйозна, але сидіти вдома і нічим не займатися теж не наш варіант!

Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького вирішив зробити для Вас та Ваших дітей невеличкий список цікавих інтерактивів та занять з історичної тематики, які можна зробити вдома, не докладаючи безлічі зусиль.

 1. «Шоколадна майстерня»  — це чудова можливість поєднати приємне з корисним. Створюємо солодощі з «історичним контекстом».
  Головне завдання: обрати малюнок історичного спрямування, роздрукувати його, прикріпити до нього пергаментний папір, розтопити шоколад (але бажано саме чорний шоколад, адже він допомагає краще мислити) і розмалювати ним цю картинку.
  Важливо: чим більший шар шоколаду, тим смачніша Ваша цукерка.
 2. «Козацька наука» - пишемо староукраїнською мовою, як це робили джури під час навчання. Для цього заняття Вам знадобляться: чорнила або чорна фарба (гуаш), тоненькі пензлики та абетка староукраїської мови. Саме завдяки абетці діти тренуються писати літери, щоб згодом написати прислів‘я.
  Важливо: приклад абетки та прислів‘я буде в додатку до цього посту.
 3. «Історичні пазли» - це легкий та водночас цікавий спосіб провести дозвілля. Для цього Вам необхідно знайти будь-яке історичне зображення, наприклад, скіфської пекторалі чи Керносівського ідолу, роздрукувати його та наклеїти на картон. Після цього можна нарізати пазли будь-якої форми і пробувати складати зображення в одне ціле.
  Важливо: використовуйте цупкий картон для тривалого використання пазлів.
 4. «Античний банк» - це спосіб стати багатшими за допомогою створення монет-дельфінчиків, якими в давнину користувалися греки, що жили на території Криму та Північного Причорномор’я. Треба змішати такі інгредієнти:
 5. 100 г борошна,
 6. 50 г солі,
 7. 150 мл води,
 8. ½ ст. л. олії.
 9. Для більш тривалого використання монет додайте трішки клею ПВА. Після приготування цієї суміші виліпіть монети у формі дельфінів та залиште висихати на кілька годин, бажано на сонці. Потім їх можна прикрасити фарбами чи фломастерами. Важливо: вживати їх у їжу заборонено.

Саме такими заняттями ДНІМ пропонує Вам зацікавити дітей! Повірте, Ви також не зможете втриматися!

Головне: відправляйте нам Ваші роботи в телеграм за номером +380674474706, ми будемо їх публікувати на нашій сторінці у Instagram. Ті роботи, які наберуть найбільшу кількість реакцій — отримають ПРИЗ

Будьте здорові та залишайтеся позитивними!

https://www.facebook.com/yavornytskiymuseum/


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте