Днепр » Афиша
сб, 22 февраля 2020
11:29

Кімната Гретхен: Lovesongs Unplugged

Кімната Гретхен: Lovesongs Unplugged

Рок

14 лютого у First Wave на Короленка, 3 - ексклюзивний акустичний виступ українського інді-гурту #КімнатаГретхен зі спеціальною програмою Lovesongs Unplugged.

Живий звук, винятково романтичний настрій, чуттєва лірика, тепла атмосфера - ідеальне доповнення вечора п'ятниці у середмісті Дніпра, а тим більше у свято Кохання.

Довідка про гостей:

Кімната Гретхен - один з найпомітніших музичних колективів Дніпра останніх років. Автори 4-х альбомів та саундтреків до українських молодіжних серіалів. Кращий музичний гурт 2015 за версією регіональної мистецької премії Артис та відзнаки Молодого Радіо за кращий альтернативний україномовний альбом 2013-го. Влітку 2018 спільно з гуртом Vetka зіграли концерти у 4-х країнах в рамках першого європейського промо-туру. Відтоді регулярно грають у Польщі, стали одними з хедлайнерів Songwriter Lodz Festival та Art Picnic Krakow. Мають активну громадянську позицію, відвідують український Донбас з виступами для військових та місцевих жителів. Підтримують зоозахисні організації та грають на заходах, присвячених еко-активізму.

https://www.youtube.com/watch?v=rOHTwbT6O6w
https://www.youtube.com/watch?v=QVUTiBchDC4

Бронювання столиків за телефоном: +380 63 373 7307


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте