Днепр » Афиша
пт, 17 января 2020
20:17

Frauhaus: жінки Баугаузу

Посмотреть афишу: Frauhaus: жінки Баугаузу

Відділ документів іноземними мовами Дніпровської Центральної запрошує усіх бажаючих відвідати виставку плакатів Майї Замланскі "Frauhaus: жінки Баугаузу".

Цього року школа Вальтера Ґропіуса святкує сто років з дати свого створення. Заклад вважався досить прогресивним щодо питання ґендерної рівності, але атмосфера всередині школи залишалась досить консервативною. Чимало жінок, що навчались там, а потім навіть залишались викладати, не змогли повною мірою розкрити свій творчий потенціал, або ж професійно розвиватись в тих сферах, що вважались умовно "чоловічими", наприклад, архітектура. Деякі витвори майстринь Баугаузу, наприклад, фотографії чи предмети промислового дизайну приписують їхнім чоловікам, наставникам і творчим партнерам. Але так чи інакше кожна з мисткинь змогла залишити відчутний слід у формуванні модернізму та, як наслідок, вплив на естетику сучасного дизайну і мистецтва. Не в останню чергу завдяки піонеркам "Нового Бачення" сьогодні жінки можуть більш впевнено реалізовувати себе на царинах архітектури, мистецтва і дизайну, які й донині залишаються досить male-dominated. Тому, наскільки вільною від ґендерних забобонів та перепон є ця реалізація зараз – вже питання для дискусії.

Відкриття виставки: 26 грудня, 18:00

Адреса: вул. Воскресенська,23, Етнокультурний центр, 6 поверх


Сегодня:

Завтра:

Все:

Центральная городская библиотека

ул. Воскресенская, 23
🕜: ВТ.-СБ.: з 9:00 до 20:00, НД.: з 11:00 до 18:00, ПН.: вихідний
₴: вхід вільний

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примітка:
У розкладі можливі зміни. Будь ласка, уточнюйте інформацію за телефонами закладів, в яких відбуваються зазначені події.
Час сеансів у кінотеатрах може змінюватися без попередження!
Зверніть увагу, що зміна репертуару в кінотеатрах відбувається по четвергах.

Експорт афіші

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте