Днепр » Афиша
пн, 22 апреля 2019
09:35

Олександр Бородай «ПЕРЕВІРЕНЕ ЧАСОМ. НЕ РОЗВІЯНЕ ПРОСТОРОМ»

Олександр Бородай «ПЕРЕВІРЕНЕ ЧАСОМ. НЕ РОЗВІЯНЕ ПРОСТОРОМ»

Живопись

Музей українського живопису презентує:

Виставку творчіх робіт в техниці художньої емалі Олександра Бородая номінанта на Національну премію України імені Тараса Шевченка 2019 року в галузі «Візуальне мистецтво», Заслуженого художника України, засновника школи вітчизняного емальєрства, автора численних монументальних робіт у Києві (Головна обсерваторія НАН України, станції метро «Видубичі», «Осокорки»), у Дніпрі, Полтаві, Кам’янці, учасника багатьох вітчизняних та міжнародних виставок і художніх симпозіумів, знаної і авторитетної в українському мистецькому просторі особистості.

Багатогранний митець (монументаліст, живописець, графік), найвідоміший вдома і за кордоном як неперевершений емальєр, що відродив і поширив в Україні славнозвісну ще за доби Київської Русі техніку гарячої емалі, започаткував новий напрямок у вітчизняному монументально-декоративному мистецтві – емалі в архітектурному середовищі.

Олександр Бородай виступив автором та співзасновником Міжнародного Фестивалю емалі в Україні та Музею емалі (м. Дніпро).

https://www.facebook.com/events/2187533504600765/
https://day.kyiv.ua/uk/article/kultura/perevirene-chasom-nerozviyane-prostorom


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте