Нд, 09 червня 2024
05:11

БК «Прометей» вийшов до півфіналу Єврокубка 7 Днів

Учора ввечері баскетболісти зі Слобожанського під Дніпром у чвертьфінальному матчі Єврокубку впевнено обіграли грецький клуб «Промітеас Патри» – 80:57.

«Прометей» продовжує впевнений хід Європою. Клуб зі Слобожанського вперше вийшов у чвертьфінал європейського турніру, а тепер встановив свій новий рекорд, вийшовши до четвірки найкращих команд Єврокубку.

Особливістю матчу з греками стало те, що весь дохід від продажу квитків пішов на допомогу Україні у фонд United24 – для покупки машин швидкої допомоги.

Детальніше про гру БК «Прометей» повідомив:

«"Прометей" впевнено переміг "Промітеас Патри" i став півфіналістом 7DAYS EuroCup!

На стадії чвертьфіналу Єврокубка "Прометей" у столиці Латвії Ризі провів домашній поєдинок із грецьким клубом "Промітеас Патри". Наша команда з рахунком 80:57 впевнено перемогла свого суперника i здобула путівку до півфіналу турніру!

Український клуб стартував з ривка 5:0 у перші дві хвилини протистояння. У першій половині гри наша команда агресивно і надійно захищалася, пропустивши за 20 хвилин лише 29 очок. На велику перерву вона пішла з гандикапом "+14".

Після 15-хвилинної перерви "Прометей" продовжував домінувати. "Червоно-білі" постійно збільшували відрив від суперника і задовго до фінальної сирени вирішили питання щодо переможця протистояння.

26 квітня на "Арені Рига" "Прометей" у пiвфiналi зіграє з турецьким клубом "Тюрк Телеком", який з рахунком 86:76 переміг "Ратіофарім Ульм" із Німеччини».