Нд, 09 червня 2024
04:40

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

БК «Дніпро» здобув сьому перемогу поспіль в Українській суперлізі

Розгромивши БК «Прикарпаття-Говерла» 75:52, дніпровські баскетболісти зміцнили своє розташування на другому місці турнірної таблиці.

В Івано-Франківську завершився черговий український баскетбольний чемпіонат серед чоловіків. Результат баскетболістів Дніпра максимальний – чотири перемоги у чотирьох матчах! А загалом у чемпіонаті вже здобуто сім перемог поспіль!

У заключному матчі туру наші земляки впевнено обіграли «Прикарпаття-Говерлу» – 75:52.

Детальніше про цю гру повідомляє сайт ФБУ:

«Дніпро здобув впевнену перемогу над Прикарпаттям-Говерлою 75:52 в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.

Після рівної першої чверті, Дніпро на початку другої десятихвилинки почав збільшувати свою перевагу, довівши її до двозначної. Тайм-аут Євгена Мурзіна, здавалось, зумів змінити ситуацію на майданчику, але два поспіль влучних три очкових Закурдаєва повернули Дніпру перевагу +12, з якою і завершилась перша половина – 38:26.

Граючи надалі від захисту Дніпро, наприкінці третьої чверті довів свою перевагу майже до 20 очок і на цьому рівні гості її втримували, хоча тренери Дніпра дали достатньо часу пограти молодим своїм гравцям.

У Прикарпаття-Говерли 14 очок набрав Ілля Чугунов, тоді як у Дніпра стільки ж очок на рахунку Олександра Тарасенко та Євгена Сорочана.

Вигравши сьомий матч поспіль, Дніпро закріпився на другій сходинці турнірної таблиці Суперліги Parimatch, маючи 17 перемог в 23 іграх. У Прикарпаття-Говерли 8 перемог в 24 іграх і шоста позиція турнірної таблиці.

Прикарпаття-Говерла — Дніпро 52:75 (17:20, 9:18, 10:15, 16:24)

Дніпро: Колдомасов 0 + 5 передач, Бондарчук 2, Тимофеєнко 9 + 7 підбирань, Закурдаєв 13 + 6 підбирань, Загреба 9 + 6 підбирань – старт; Тарасенко 14 + 8 підбирань, Сорочан 14 + 6 підбирань, Сипало 9 + 5 підбирань, Шкода 7, Бачурін 0, Качанов 0».