Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 19 травня 2024
07:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині створили сім академічних ліцеїв

На Дніпропетровщині створили сім академічних ліцеїв

Сім академічних ліцеїв створили на Дніпропетровщині. Так впроваджують нову систему освіти. Вона запрацює на повну з 1 вересня 2024 року. Замість середніх шкіл будуть початкові, гімназійні та ліцеї.

Про це повідомив директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олексій Полторацький.

У санаторній школі-інтернаті №4 в Дніпрі – всі умови для навчання та проживання дітей. Класи – з мультимедійним обладнанням. Є кабінети лікувальної фізкультури та фізіотерапії. Нині заклад трансформують в академічний ліцей. Там навчатимуться майбутні ІТ-шники.

«Ліцей буде технологічного профілю. Акцент – на інформатиці та програмуванні. У планах – відкрити еколабораторію, кабінет робототехніки, «розумні» теплиці, – розповів директор дніпровської школи №4 Леонід Олефір. – У нас зможуть навчатися старшокласники з різних куточків області. Зараз приїжджають діти з Магдалинівського, Васильківського, Павлоградського районів».

Академічний ліцей – новий формат старшої школи. Тут поглиблено вивчатимуть профільні предмети: соціально-гуманітарні, природничо-математичні, технологічні. Вступити до ліцею можна буде за конкурсом.

На новий формат вже перейшли сім санаторних шкіл – у Кривому Розі, Дніпрі та Нікополі. Нині вони обирають профілі й формують педколективи.

«В Україні змінюється система освіти. Вона стане профільною. У Кривому Розі планують створити 21 академічний ліцей, у Дніпрі – 30. Дітей готуватимуть до вступу у виші. Визначитися із профілем вони мають після 9 класу», – зазначив директор департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

Академічні ліцеї створюватимуть і в інших містах області.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Жрец  (04.02.21 00:38): Согласно возрастной психологии период самоопределения завершается в 19 лет, и раньше в 17 лет. многие не определялись с выбором профессии, теперь при выборе в 15 лет, ошибок будет ещё больше и будет намного труднее из исправить. Жаль детей. Відповісти | З цитатою
Интересно  (03.02.21 19:46): В этой школе учатся дети с болезнями сердца. Их в 2024 году выгонят из лицея? Відповісти | З цитатою
Полина  (03.02.21 15:14): По уму достаточно: людей с ВО 10-12%, людей с дипломом колледжа 15-20%, людей с дипломом ПТУ 25-30%.
Только диплом должен отвечать знаниям и умениям! До получения диплома даже ПТУ нужно чтоб обязательно проходили практику. А для диплома о ВО эту практику надо чтоб проходили после окончания каждого курса, по мере приобретения новых знаний.
Знания без умения - это ничто.
Відповісти | З цитатою
zhen  (03.02.21 14:31): То есть 14-ти или 15-ти летних детей предлагают забирать из дома, чтобы они закончили нормальную среднюю школу?! И какой идиот это реформой назвал?! Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
alla5455  (03.02.21 14:28): маразм крепчал, после успешной медреформы, пошли дальше Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
стихійних сміттєзвалищ ліквідували у Дніпрі за 2022 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті