Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

чт, 14 декабря 2017
02:25
УКР   ENG
План концертів Будинку органної та камерної музики на грудень

План концертів Будинку органної та камерної музики на грудень

Вокальная музыка, Классическая музыка

 

01.12,
пт.,
18:00

Сольний концерт дуету акордеоністів “Монте-Карло”
Костянтина Іванченка та Сергія Жорова
«Тріумф акордеону»
За участі:

  • народного артиста України Андрія Бабича (тенор),
  • Зінаїди Чепи (сопрано).

Художнє слово — Олена Гамова.
У програмі музика: Й.С. Баха-А.Вівальді, Й. Штрауса, В. Монті, С. Войтенка.

02.12,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт
«Чайковський. Серед шумного балу...»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган), 
  • салонний оркестр «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,                             
  • Марія Лоленко (балет),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледин (худ.слово).

02.12,
сб.,
17:00

“Від Й.С. Баха до Д. Букстехуде”
Соліст: Алан Саттон.       Музикознавець - Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Бах, Д.Буктехуде.

03.12,
нд.,
11:00

Абонементний концерт для самих маленьких
«На концерт класичної музики в повзунках»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тимур Кулієв (тенор), 
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, М. Римського-Корсакова, Ф. Шуберта.

03.12,
нд.,
15:00

Святковий концерт до Дня збройних сил України
«Возвеличені музикою»
Солісти:

  • народний артист України Андрій  Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган, вокал),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),  
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Олександр Благодарний (баритон), 
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі класична музика та сучасні хіти.

08.12,
пт.,
18:00

Музика на «Біс»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),  
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • Олександр Благодарний (баритон), 
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олена Келер (ф-но).

    У програмі класична музика та сучасні хіти.

 

09.12,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт «Музичний код Й.С. Баха»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово), 
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Вадим Клименко (скрипка).

09.12,
сб.,
17:00

«Ave Maria»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Сергій Міледін (худ.слово).

У програмі музика: Й.С. Баха-Ш. Гуно, Дж. Каччіні, С. Франка, К. Сен-Санса, Ж. Массне, Ф. Шуберта.

10.12,
нд.,
12:00

Концерт-релаксація для майбутніх матусь «Музика для двох»
з інтерактивом розучування колискової
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Світлана Новак (вокал, бандура),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),  
  • Тимур Кулієв (тенор),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Т. Альбіноні, С. Рахманінова.

10.12,
нд.
15:00

“Магія арфи”
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Катерина Голуб (арфа).

У програмі музика: Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Л. Боккеріні, Ж. Массне, П.І. Чайковського.

15.12,
пт.,
18:00

«Вічна класика»
Солісти:

  • Струнний квартет “Гармонія” під керівництвом Людмили Семенової,
  • Ксенія Бєлікова (орган).

                    Музикознавець — Анастасія Боначова.
У програмі музика: С. Франка, Й. Гайдна.

16.12,
сб.,
15:00

Музика німецьких та австрійських композиторів «Від бароко до романтизму”
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Наіра Арзуманян (скрпика),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Інна Міжура (ф-но),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, Р. Шумана, В.А. Моцарта,

16.12,
сб.,
17:00

«Музичні одкровення» із циклу концертів “Бесіда голосу та флейти”
Солісти:

  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ігор Іванов (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, Л.Буланже, Ж .Муке, С. Франка, Дж.Верді, Дж. Пуччіні, І. Андерсена.

17.12,
нд.,
12:00

До Дня Святого Миколая театралізоване дійство для дітей «Чудеса на Миколая...»
Учасники:

  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Анастасія Боначова (худ.слово),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но).

17.12,
нд.,
15:00

“Улюблена музика популярних кінофільмів”
Камерний оркестр  «Дивертисмент», диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Пороховник              Солісти:

  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Серій Біленко (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).                                                     

У програмі музика з фільмів:“Гаррі Поттер”,“Гладіатор”,“Пірати Карибського моря”,“Зоряні війни”,
“9 ½  тижнів”,“Хрещений батько”.

22.12,
пт.,
18:00

“Орган +”
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Наіра Арзуманян (скрипка)

Музикознавець - Анастасія Боначова.
У програмі музика: Й.С. Баха, І. Пахельбеля, А.Г. Ріттера, Е. Гріга, С. Франка, Ж.Н. Лемменса. 

23.12,
сб.,
15:00

Спектакль-концерт «Магія мюзиклів»
Солісти:

  • народний артист України Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган), 
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Галина Охотнік (сопрано), 
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Тимур Парулава (тенор),
  • дует акордеоністів «Монте-Карло»,
  • ансамбль акапельного співу «ORFEUS»,
  • салонний оркестр  «Рапсодія» Вадима Жаворонкова,
  • Зінаїда Чепа (сопрано),
  • Ксенія Бєлікова (вокал),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ярослав Гнєзділов (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Сергій Біленко (ф-но),   
  • Олена Келер (ф-но),  
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Сергій Міледін (худ.слово).

23.12,
сб.,
17:00

«Голос класичної феї у Всесвіті Органу»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Гамова (худ.слово).

У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Баха-Ш. Гуно, Ф. Шуберта, Г.Ф. Генделя, Дж. Верді.

24.12,
нд.,
12:00

“Музика лікує” з циклу «Музична терапія»
Солісти:

  • Анна Лаппо (орган),
  • Ірина Осєнєва (скрипка),
  • заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Світлана Новак (бандура),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • Ярослав Гнєзділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олена Гамова (музикознавець).

У програмі музика: Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Дж. Пуччіні, К. Сен-Санса, П.І. Чайковського.

24.12,
нд.,
15:00

 «Різдвяний калейдоскоп мелодій»
Солісти:

  • народний артист України  Андрій Бабич (тенор),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Ольга Кутакова (скрипка),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Олександр Благодарний (баритон),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Олена Келер (ф-но),
  • Олександр Білоусов (ф-но),
  • Анастасія  Боначова (музикознавець).

    У програмі музика: Й.С. Баха, Й. Пахельбеля, Ф. Шопена, А. П’яццолли, М. Скорика.

25.12,
нд.,
12:00

До Дня Святого Миколая театралізоване дійство для дітей «Чудеса на Миколая...»
Учасники:

  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Анастасія Боначова (худ.слово),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но).

25.12,
сб.,
15:00

«В очікуванні Різдва»
Солісти:

  • заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),
  • Ольга Кутакова (скрпика),
  • Тетяна Улькіна (сопрано),
  • Сергій Міледін (художнє слово).

 У програмі музика: Й.С. Баха, А. Вівальді, С. Франка, А. П'яццолли.    

29.12,
пт.,
18:00

“Музика при свічах”
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Наіра Арзуманян (скрипка),
  • Валерія Кібець (саксофон),
  • Олена Келер (ф-но),

Музикознавець - Анастасія Боначова.
У програмі музика:  И.С. Баха, П.І. Чайковського, К. Сен-Санса 

30.12,
сб.,
12:00

Театралізоване дійство для дітей «Чудеса на Миколая...»
Учасники:

  • Сергій Міледін (худ.слово),
  • Олена Гамова (худ.слово),
  • Анастасія Боначова (худ.слово),
  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Галина Охотнік (сопрано),
  • Ольга Зернаєва (флейта),
  • Тарас Скрипніков (кларнет),
  • дует акордеоністів “Монте-Карло”,
  • Ірина Осенєва (скрипка),
  • Ярослав Гнезділов (ф-но),
  • Олена Келер (ф-но).

30.12,
сб.,
15:00

«Новорічне рандеву»
Солісти:

  • Ксенія Бєлікова (орган),
  • Анна Лаппо (орган),
  • Анастасія Боначова (музикознавець).

У програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, А.Г. Рітера, Д. Букстехуде.


Дом органной и камерной музыки

просп. Сергея Нигояна, 66 тел.: 056-374-05-52, 056-374-16-55 (концертный отдел), 097-589-35-76 (дежурный)
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте