Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 23 апреля 2018
14:43
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Концерт академічного симфонічного оркестру

Концерт академічного симфонічного оркестру

Классическая музыка

Соліст – Дмитро Ткаченко (скрипка)

В програмі: А.Дворжак Концерт для скрипки з оркестром ля мінор ор.53, Дж.Енеску, Й.Брамс, Б.Барток

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

Дмитро Ткаченко народився в Києві і почав грати на скрипці і фортепіано в шестирічному віці. Після навчання в Київській спеціальній музичній школі ім. Лисенко і в Національній музичній академії України (НМАУ) в класі Богодара Которовича та Ярослави Рівняк, був запрошений в Гілдхолскую музичну академію (Guildhall School of Music and Drama) в Лондоні в клас Іфра Німана, де він отримав Концертний диплом (Premier Prix), а трохи пізніше, разом зі ступенем магістра, - звання член ради Гілдхолской академії і стажувався у Давида Такено і Криштофа Сметани до 2008 року. Паралельно закінчив аспірантуру НМАУ. Дмитро Ткаченко - лауреат кількох міжнародних конкурсів, серед яких конкурс сольної скрипки Вронського (Варшава), конкурс Лисенка (Київ) і конкурс Нільсена (Оденсе, Данія). Дмитро активно гастролює в Україні, багатьох країнах Європи, Азії та обох Америк. Його виступи транслювалися українським радіо і ТБ, Російським ОРТ і каналом Культура, Датським радіо, БіБіСі Радіо 3 (Великобританія), Польським радіо та ТБ і т.д. Серед його останніх виступів: концерт Чайковського з Будапештським симфонічним оркестром MAV в залі Академії ім.Ліста в Будапешті, концерт Чайковського з Оркестром радіо і телебачення Росії в Москві, концерт Уолтона з Білкентскім симфонічним оркестром в Анкарі (Туреччина) на 26- м Ankara Music Festival, концерт Чайковського з Королівським філармонічним в Лондоні в Кадоган Холі, а також ряд сольних концертів, в тому числі в рамках Hida-Takayama Music Festival (Японія). Одночасно з активною концертною діяльністю Дмитро викладає в Національній музичній академії України (з 2006 року), регулярно запрошується в журі міжнародних конкурсів, дає майстер-класи, а також є співзасновником і художнім керівником Міжнародного музичного конкурсу ім. Бріттена в Лондоні.

З 2008 року Дмитро Ткаченко регулярно грає в Дніпропетровську з філармонічним оркестром. У березні 2008 він виконав концерт Елгара під керуванням Володимира Сіренка, а в жовтні 2009 концерт Мендельсона, в червні 2011 скрипковий концерт Брамса, у вересні 2012 рондо-каприччиозо Сен-Санса, у вересні 2013 іспанську симфонію Лало, а в березні 2014 відразу два скрипкових концерту - Прокоф'єва і Чайковського під керуванням Наталії Пономарчук. У грудні 2015 року вперше було виконано концерт для скрипки з оркестром молодого композитора В.Сіренко та скрипковий концерт Сібеліуса.

Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40
Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.
Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті
www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте