Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

чт, 14 декабря 2017
02:32
УКР   ENG
Репертуарний план філармонії на жовтень

Репертуарний план філармонії на жовтень

Вокальная музыка, Джаз, Классическая музыка

04.10 (середа) 19:00
Концерт джаз-оркестру «DNIPRO BAND»  
Диригент – Юрій Іщенко

08.10 (неділя) 18:00
Концерт академічного симфонічного оркестру
За підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького інституту в Україні
Соліст Максим Зекіні (фортепіано) Франція

М.Равель Концерт №2 для лівої руки Ре-мажор, А.Скрябін «Поема екстаза», М.Равель «Гробниця Куперена», А.Онеггер Симфонія №5 «Di tre re»
Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

10.10 (вівторок) 19:00
Концерт-присвята «Муслім Магомаєв»
Виконавці: Олена Ледовська (вокал), Вадим Кочетков (вокал), Катерина Миколайко (вокал), Руслан Супряга (вокал),  Зінаїда Чепа (вокал), Вокал-шоу «КОНСОНАНС», Олександр Мирошниченко (вокал), Влад Мартинов (вокал), шоу-група «Джем Сі», шоу-балет «КАДАНС»

12.10 (четвер) 19:00
Вокал-шоу КОНСОНАНС з програмою ВІА-МАНІЯ
Художній керівник – Євгенія Нічвеєва

14.10 (субота) 18:00
Концерт симфонічного оркестру
Соліст - Олександр Хатіскаці (скрипка) Грузія
Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук
В програмі: Й.Гайдн Симфонія №39 соль-мінор, симфонія №104 Ре-мажор «Лондонська», В.А.Моцарт Концерт для скрипки з оркестром №3 та №4

15.10 (неділя) 18:00
Гранд шоу Петро Лещенко – Журавлі
Виконавці: Владислав Мартинов (вокал), Зінаїда Чепа (вокал), шоу-група «Каданс», Джаз оркестр DNIPRO-BAND під керівництвом Юрія Іщенка та Володимир Зубань (акордеон). Режисер -  народний артист України Іван Шепелєв.

18.10 (четвер) 19:00
Концерт симфонічного оркестру
В програмі: Музика азербайджанських композиторів
Диригент – народний артист Азербайджану Ялчин Адигезалов
Солісти: Шахрияр Іманов (тор), Ряван Ісмаїлов (вокал)

19.10 (четвер) 19:00
Прем`єра! Життя як оперета – І.Кальман
Виконавці: Катерина Миколайко (сопрано) , Роман Супряга (тенор), Надія Миколайчук (сопрано), Роман Таранцов

22.10 (неділя) 12:00
Дитячий симфонічний абонемент
Історія симфонічної музики Й.С.Бах, В.А.Моцарт, Ф.Шуберт, П.І.Чайковський, І.Стравінський, Л.Бернстайн
Диригент-лауреат міжнародного конкурсу Іван Чередніченко

22.10 (неділя) 18:00
Шоу пісочної анімації «Світ у пошуках щастя»
Виконавці: Художник пісочної анімації Ольга Ткаченко, ансамбль бандуристок «Чарівниці», Вадим Кочєтков (вокал)

24.10 (вівторок) 19:00
Музична вистава «Barry sisters»  
Солісти: Юлія Мандич, Зінаїда Чепа, Влад Мартинов(вокал), Ольга Аванесова (скрипка)  Режисер-постановник – лауреат премії А.Штогаренка Олена Цьопич.

26.10 (четвер) 19:00
Вокал шоу КОНСОНАНС з програмою МУЗИЧНИЙ РИНГ

28.10 (субота) 18:00
Концерт симфонічного оркестру
Авторський концерт композитора Евгена Магаліфа
Солісти – Едуард Ситянко (флейта) Польща, Олег Ситянко (флейта) Фінляндія, Марія Фролова (фортепіано) Україна
Диригент - заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

29.10 (неділя) 18:00
Музичне шоу ТАНГО СВІТУ
Виконавці:Олена Ледовська (вокал), Вадим Кочєтков (вокал), Інструментальна група «Evedance», балет «КАДАНС»

31.10 (вівторок) 19:00
Музичне шоу «Едіт Піаф. Душа Парижа»
Виконавці: Юлія Мандіч (вокал), Влад Мартинов (вокал), В. Зубань (акордеон), шоу-балет «Каданс», театр «Мім»


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте